Zrychlení simíků

9. října 2011 v 20:02 | LiLy |  Návody Sims3
Nemáte zrovna počítač snů a už vás unavuje to věčné sekání hry? Mám pár variant jak hru mírně zrychlit. Žádné extra zázraky ovšem taky nečekejte.
1.
Všechno neužitečné nastavení na minimum
Netočíte filmy/seriály? Tak nač mít nastavení kamery na maximum? Proč mít extrémně kvalitní hudbu, když ji stejně má většina vypnutou? Vše co neovlivní hraní nebo focení - vypnout
2.
Nedávat si moc velký pozemek a necpat tam zbytečně moc simíků
Velké pozemky s moc simíky se často sekají. Udělejte si pro kulisy střední parcelu a simíky si roztřiďte do skupin, ale na pozemku mějte jen hlavní hrdiny. Zbytek si přivolávejte pomocí teleportační květiny a ovládejte pomocí zrcadla na ovládání NPC postav.
3.
Čím méně downloadu - tím lépe
Je prostě jasné, že downloady dělají z hrou nepěkné věci. Ne, neříkám, že se máte vzdát downloadů, ale otevřete si nejdříve Bodyshop a promažte věci, které víte, že prostě nikdy nepoužijete - nelíbí se vám a nebo jsou vícekrát v různých barvách a přitom používáte třeba jenom dvě z toho. Totéž potom v sims s nábytkem (oblečení, vlasy atd se rychleji mažou v BS)
4.
Omezte další okna mimo sims
Mějte během hry zapnuto mimo co nejméně aplikací (skype,icq, okna s netem a jiné) taky se to podepíše na rychlosti. Doufám,že jsem aspoň trochu pomohla.....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama