Strašidelný Halloween, vám přeju!

31. října 2011 v 20:00 | LiLy |  Akce Blogu
Pusťte si písničku a přeji příjemné čtení.....Čtěte pod videem...BuBu....


Všechny Strašidelné příběhy jsou z nějakých blogů-chci vás upozornit!

Tajemné ťukání

Bydlím na kraji lesa.Jednou jsem byla sama doma a zrovna byl úplněk.Abych se nebála a přišla na jiný myšlenky,pustila jsem si internet.najednou jsem ale měla pocit že někdo ťuká na dvěře.Strašně jsem se lekla,ale strach jsem přemohla a šla se podívat jestli za nimi opravdu někdo stojí.Nikdo tam nebyl.A tak jsem si řekla,že se mi to asi jenom zdálo a znovu jsem začala brouzdat po internetu.Ťukání se ale ozývalo ještě asi 5krát.Sebrala jsem všechnu odvahu a šla se podívat ven na zahradu.Nikoho jsem ale neviděla.Slyšela jsem jen kroky.Vběhla jsem proto zpátky domů,rychle jsem za sebou zamkla a schovala se pod peřinu.Probudila jsem se až ráno.Dodnes nevím,kdo nebo co to bylo,ale když jsem sama doma,docela dost se bojím.

Verča (13)

Kamarádka vyprávěla že odjela z rodiči ke známejm na návštěvu a její ségra zůstala doma. Pozvala si domů kamarády. Když byli unavení tak šli spát. Když usínali tak najednou slyší jak někdy rychle hejbe s dveřmi. všichni vylezli vem a viděli hýbající se dveře ale nikdo s nimi nehýbal. A najednou vidí tři bílí prsty jak sjíždí po skleněných dveřích.... Byl to pro ně šok... Další den našli rodiče svoje dítě a její kamarády natlačený na pohovce . Jejich obličej byl uplně bílí. Vyprávěli to rodičům. A ty čáry od těch bílích prstů tam sou dodnes!!!! Tento příběh je skutečný!!!

Kroky na půdě

Jedno klidné ráno jsem byla sama doma.Zapnula jsem si televizi a šla do koupelny.Najednou jsem uslyšela podivné kroky na půdě,ale jelikož máme dvojdomek,tak jsem si myslela,že je to babi a nelámala sem si tim hlavu.Kroky se často opakovaly a tak sem šla se podívat nahoru,ale nikdo tam nebyl.Když jsem byla opět dole,tak jsem zaslechla pomalé kroky na schodech vedoucích dolu.Šla jsem se podívat,ale nikdo tam opět nebyl. Měla jsem takový strach,že jsem za sebou zabouchla dveře,zůstala o ně opřená a čekala jsem,než ty kroky úplně nezmizely.Od té doby mám divný pocit,když jsem sama doma!

Postava s nožem

Jednou jsem zůstala sama po škole a potom jsem dlouho uklízela třídu. V té době ve škole už nikdo nebyl, a protože byla zima a brzy se stmívalo,tak už byla všude tma a já jsem uslyšela kroky!Běžela jsem se schovat do šatny a hrozně jsem se bála.Potom jsem uviděla postavu v černym,jak drží v ruce nůž a pak jsem zahlédla krvavé stopy.Tak jsem sebrala všechnu odvahu a šla po nich.Uviděla jsem v rohu mrtvého zajíce!Udělala jsem mu pěkný hrobeček,krev jsem umyla a nikomu jsem o tom neřekla. Od té doby pokaždé,když jdu do školy,tak se bojím,že se mi to stane znova a že tentokrát to ta postava udělá mě.

Tajemný kocour

Jendu noc jsme já a moje kámoška Terča spaly u nás doma.V tom jsme zaslechly,že u naší sousedky škrábe na dveře černý kocour. Naše sousedka měla hrozně ráda kočky,tak mu otevřela.Měla ho asi 3 dny a pak jsme ho našly přejetého na silnici.Vykopaly jsme mu hrobeček a pohřbily ho u sousedky na zahradě.o dva dny později seděl ten samý kocour u nich před domem.Šly jsme se tedy podívat do toho hrobu.Žádný kocour tam nebyl!Sousedka na něj zavolala a on hned přiběhl.Záhadné že?Dodnes nechápeme,jak mohl ten kocour vstát z hrobu! Tento příběh se doopravdy stal.

Požíračka mrtvol
V jedné třídě na zdravotní škole měli moc snaživou a vzornou studentku. Byla nafoukaná a pyšná a nikdo ji neměl rád. Její spolužačky se proto rozhodly, že jí dají za vyučenou. V pitevně tajně sebraly lidskou ruku a zavěsily ji v internátu na vypínač v pokoji téhle namyšlené holky.
Když se šprtka vrátila domů, všichni ostatní nenápadně sledovali, co se bude dít. Ale děvče jen vešlo do svého pokoje a zavřelo za sebou dveře jako vždycky. Za chvíli se z pokoje začaly ozývat podivné zvuky. Znělo to, jako by si dívka pro sebe něco mumlala.
Spolužačky se nahrnuly dovnitř. Děvče sedělo zkroucené v rohu postele. Její oči tupě zíraly kupředu. Vlasy jí zbělely, byly skoro jako křída. Dívka okusovala ruku z mrtvoly a pro sebe si mumlala:
" Požírám mrtvolu, požírám mrtvolu, požírám mrtvolu,! "
Zbláznila se a od té doby žije v blázinci.

Osudná noc na hřbitově

Každý večer chodím venčit svého psa Lorda . Je to kříženec rotwailera a dobrmana . Chodíme kolem našeho domu do parku , a přes hřbitov , kolem propasti na stezku k jezeru a kolem jezera domů . Chodila jsem tam každý večer a každý večer jsem se tam scházela se svým kamarádem Tomem . Společně jsme se tam procházeli a časem jsme pochopily že s našeho kamarádství je něco víc . Chodili jsme spolu …. Jednoho chladného podzimního dne jsem se dozvěděla že je Tom nemocný a že se mnou na procházku se psem asi nepůjde …. Nenechala jsem se odradit … Vydala jsem se na procházku sama ….. Procházela jsem kolem baronské hrobky a najednou začal foukat silný vítr a zablesklo se ….. "To bude bouřka " pomyslela jsem si ….. Začala mi být zima , tak jsem trošku zrychlila …. Byla tma ….Spěchala jsem . Když jsem procházela hřbitovem , cestu mi osvětlovalo jemné světlo svící na hrobech . Najednou se zastavím před zdí . Vždycky tam byla brána . Vím to podle obrovské hrobky Williama Rakully .K té hrobce se vázal příběh , že William Rakulla je upír . Všichni mysleli že to je báchorka pro malé děti . Rozhlédnu se . Nikde nic . Hřbitov znám skoro na zpaměť . Chodila jsem tam na hrob své matky která zemřela při auto havárii a jméno otce jsem neznala . Vychovávala mě chůva která mi jméno otce nikdy nechtěla říct . Ještě jednou jsem se ujistila že tam ten východ není a vydala se k druhému bočnímu východu . Lord šel pomalu . Najednou ….. jako kdyby ho něco nakoplo …. Začal štěkat do prázdna … Z prázdna se najednou vynořila osoba v černém kápi …. Byl to asi muž …. Zvedl ruku a zašeptal nějakou větu …. Bylo to asi latinsky …. S Lordem to trhlo . Jakoby se zbláznil … urval se z vodítka a zmizel v prázdnu . Utíkala jsem pryč . Panikařila jsem … Chtěla jsem aby byl Tom se mnou … Ten přízrak mě pozoroval . Zastavila jsem se u hrobu mé matky …. Klekla jsem si k němu a prosila ji aby mi pomohla !!! Ale nic . Chytil mě ten muž a odvedl k jinému hrobu …. Křičela jsem , ale nebylo mi to nic platné …. Odvedl mě k hrobce Williama Rakully a já jsem se podívala směrem ke zdi a vyděla východ . Spadla jsem na zem …. Přízrak přišel ke mně a pomalu sjel kudlou po krční tepně ….. nemohla jsem se hýbat . Zachvěli mi řízl po tepně na ruce . Křičela jsem ale nepomohlo mi to . Myslela jsem na Toma … Na jeho úsměv …. Jeho krásné oči a hladké rty … Pomalu jsem cítila že už ho asi nikdy neuvidím …. Cítila jsem už jen tupou bolest . O chvíli později už jsem necítila ani tu bolest …. Byla mi zima … nemohla jsem se ani pohnout … Zatmívalo se mi před očima … Tome … "miluji tě" zaznělo naposledy z mých úst . Cítila jsem že duše pomalu opouští mé tělo … Proč ??? Proč já ??? Co jsem mu udělala že si nezasloužím žít ??? Že už nikdy nepolíbím Tomovy jemné rty a že už nikdy neuslyším jeho "miluji tě" ??? Proč ležím na hrobě Williama Rakully když mám být u svého Toma ??? Proč ?? Co jsem jim udělala ??? Byl konec . Můj život byl ukončen ve 14 letech …

Další den v novinách :VČERA BYLA ZAVRAŽDĚNA 14 LETÁ DÍVKA !!! BYLA ZAVRAŽDĚNA NA POMYSLNÉM UPÍŘÍM HROBĚ !!! NA HROBĚ SVÉHO OTCE !!!....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lucka-lucy Lucka-lucy | E-mail | Web | 31. října 2011 v 21:27 | Reagovat

=)

2 mini wedding gowns mini wedding gowns | E-mail | Web | 11. ledna 2013 v 11:53 | Reagovat

Be Remembered - It offers been confirmed the fact that the combination of audio and visual stimulus elevates retention.
http://www.isdress.org

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama